Xiaomi Mi 11 Serisi, 29 Aralık’ta Tanıtılabilir

Xiaomi Mi 11 serisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önceden paylaşılan raporlarla beraber özellikleri ve tasarımı netlik kazanan Mi 11’in, şimdi de tanıtım tarihi ortaya çıktı. Güvenilir kaynakların servis ettiği bilgilere göre serinin yeni üyelerinin 29 Aralık 2020 tarihinde lanse edilmesi bekleniyor.

Şimdilik, sızdırılan bu tarihle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, Xiaomi’ye yakınlığıyla bilinen bazı kaynaklar ise sızdırılan bu tarihin cihazın global lansmanı için olabileceğini belirtiyorlar.

Xiaomi Mi 11 Özellikler Nasıl Olacak?

5 nm Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacağı netlik kazanan Mi 11’in 8 GB’lık bir RAM kapasitesine de sahip olması bekleniyor.

Bunun yanı sıra paylaşılan raporlarda Mi 11’in 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olan QHD+ çözünürlüklü bir OLED ekranın üzerine kurulacağı da ifade ediliyor.

Aynı zamanda 55W hızlı şarj destekli 5.000 mAh boyutundaki bir bataryadan da besleneceği ifade edilen serinin, ayrıca 108 MP çözünürlüklü bir ana kameraya da sahip olacağı paylaşılan raporlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir