Ucuz Apple Watch, Apple Etkinliğinde Duyurulabilir

Apple tarafından 15 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Time Flies etkinliğinde yeni nesil iPhone akıllı telefonların yanı sıra, Apple Watch ve iPad modellerinin de tanıtılması bekleniyor. Bu yıl iki yeni Apple Watch modelinin tanıtılacağı da iddialar arasında. Hatta bunlardan birisinin ucuz bir Apple Watch olacağı da ileri sürülmüş durumda.

Jon Prosser’ın paylaşımına göre, ucuz Apple Watch, Series 4 ile benzer tasarıma sahip olacak. Yani cihaz günümüz modeliyle hemen hemen aynı olacak. Series 4 ilk olarak 2018 yılında daha ince çerçeve ve daha büyük ekran ile tanıtılmıştı.

Uygun fiyatlı modelin 40 mm ve 44 mm seçeneklerine sahip olacağı ve her ikisinin de sadece GPS veya hücresel versiyonları olacağı ifade ediliyor. En büyük eksiklik ise EKG özelliğinin olmaması olacak. Her zaman açık ekran da bu modeller için beklenmiyor. Ürünler gücünü ise M9 işlemcisinden alacak.

Şirket içinde akıllı saatlerin Apple Watch ve Apple Watch Pro olarak anıldığı da bilgiler arasında. Bu bağlamda isimlendirmede iPhone ve iPad’lerdeki uygulamaya geçiş yapılacağını söyleyebiliriz.

Tüm detayları ise gelecek haftaki etkinlikte öğreneceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir