Toplantı ve Sunumlar için Lazer Projektör: LG ProBeam

LG Electronics’in (LG) yeni LG ProBeam Lazer projektörleri (model BF50NST ve BF50KG), toplantı odalarının en yeni misafiri olmaya hazırlanıyor. Tercihe göre Full HD (BF50KG) ve 4K çözünürlük sunan (BF50NST) projeksiyon cihazları, şirketler için ideal bir seçenek olarak görülüyor.

Lazer ile Gelen Yüksek Teknoloji

Özellikle lambalı projeksiyon cihazlarında lamba ömrü önemli bir sorun olarak öne çıkarken, lazer projeksiyon cihazları yeni teknolojileriyle on yıla varan kullanım süresi vaat ediyor. ProBeam’lerde yer alan güçlü lazer ışık kaynağı daha parlak görüntüler sağlıyor ve 20.000 saate kadar ömür sunuyor. Bu projektör günde 8 saat çalışması durumunda dahi 7 yıl dayanıyor. Çalışma süresi günde 2 saat olan bir cihazın ömrü ise inanması zor ama tam 28 yıl.

Çevre Dostu Teknoloji

Lazer teknolojili projeksiyon cihazları zaman tasarrufu sağlamanın yanı sıra çevreciliği ile de öne çıkıyor. Lambalı cihazların ilk kullanımda en iyi performansı verebilmesi için lambanın bir süre ısınması gerekiyor. Oysa lazer cihazlar çalışmaya başlar başlamaz en iyi performansı sunuyor. Lazer cihazların lambası olmadığı için son derece çevre dostu cihazlar olduğu da bir gerçek. Ayrıca ay sonunda düşen elektrik faturaları işletmeler için bir diğer avantaj olarak öne çıkacak.

Esnek ve Kolay Kurulum Olanağı

LG ProBeam projeksiyon cihazları Lens Kaydırma ve Yakınlaştırma x1,6 özelliği projektörü dilediğiniz yere kurabilme, ekranı tam boyut ve konuma ayarlayabilme olanağı da sunuyor. HDBaseT™ uyumluluğuna da sahip ProBeam; yüksek kaliteye sahip video ve ses, Ethernet, kontroller, USB ve hatta 100 W’a kadar güç aktarımı için beş farklı sinyali taşımak için tek bir uzun mesafe kablosu kullanıyor. Ayrıca ProBeam lazer projektörler, çalışma alanınıza kolayca sığacak şekilde kompakt bir tasarıma da sahip.

Akıllı Kablosuz Bağlantı

ProBeam lazer projektörler akıllı kablosuz bağlantı özelliğine de sahip. Akıllı iletişim için, ekranı ve sesi kablosuz yansıtma (Miracast®) ve Bluetooth eşleştirme ile rahatça paylaşmak mümkün. Ayrıca webOS™ ile cihaz Wi-Fi ağını kullanarak internete bağlanabiliyor.

LG Electronics Business Solutions Company Kıdemli Başkan Yardımcısı ve BT İş Birimi Başkanı Jang Ik-hwan, “Kurumsal dünyada çok tercih edileceğini düşündüğümüz yeni ProBeam projeksiyon cihazlarımız uzun ömrü, kolay kurulumu, çevreci yapısı ve elektrik faturalarını azaltacak teknolojisiyle her ölçekteki şirketin ilk tercihi olacak” dedi.

LG ProBeam Özellikleri

  •  Lazer (1.920×1.200) 8,3 Mega piksel
  •  5.000 ANSI Lümen Parlaklığı
  •  20.000 saat Kullanım Ömrü
  •  Kablosuz ve Bluetooth Bağlantısı ve webOS™ 4.5
  •  Lens kaydırma Yatay ±%20, Dikey ±%50 ve Zoom x 1,6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir