SteelSeries, Arctis 9 Dual Wireless Kulaklığını Tanıttı

Arctis 9, yüksek kaliteli ses olanağı için 2.4 GHz kablosuz bağlantıya sahip. Bu sayede oyuncular, hem PC hem de PlayStation’da bu kulaklığı kullanabilecek. Arctis Pro Wireless ve Arctis 9X gibi, Arctis 9 da kayıpsız 2.4 GHz ile oyun sesini dinlerken aramalar, müzik ve VoIP sohbeti için mobil cihazlara eş zamanlı bluetooth bağlantısı sunuyor.

Yeni Arctis 9 Dual Wireless, Arctis serisinin geri kalanıyla aynı Discord sertifikalı mikrofonu ve özel Arctis ses düzenini kullanarak Arctis ailesi geleneğini sürdürüyor. ClearCast mikrofonu, üstün gürültü engelleme ve doğal ses netliği için çift yönlü bir tasarım kullanırken, özel Arctis ses düzeni hem ince hem de kritik oyun içi sesleri ön plana çıkararak oyuncuların oyun içindeki her ayrıntıyı duymasına olanak tanıyor.

Arctis 9’un optimize edilmiş pili, tek bir şarjla oyunculara 20 saatten fazla kesintisiz kablosuz kullanım vaat ediyor. Kulaklık, Airweave kumaş kulak yastıkları, uyum ve uzun süreli dayanıklılık için çelik takviyeli bir kafa bandı ile eşleştirilmiş. Kulaklıkta ayrıca ChatMix için kulak üstü kontroller bulunuyor, böylece oyuncular oyun ve sohbet sesini doğrudan kulaklıktan anında ayarlayabiliyor. Ayrıca PC için DTS Headphone: X v2.0 destekleniyor.

SteelSeries Arctis 9 Dual Wireless Fiyatı

Arctis 9’un Türkiye’deki resmi satış fiyatı yaklaşık 1999 TL olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir