Microsoft Flight Simulator Destekli NVIDIA GeForce 452.06 Sürücüsü Çıktı

NVIDIA, yeni sunduğu NVIDIA GeForce 452.06 sürücüsü ile yeni oyunlar için optimizasyon desteği sunmaya odaklanıyor. Bu oyunlar ise Microsoft Flight Simulator, World of Warcraft: Shadowlands, A Total War Saga: TROY ve Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 olarak listeleniyor. Şirket, World of Warcraft: Shadowlands betasında yakında ışın izlemeli gölgelerin aktif olacağının da altını çiziyor.

Yeni sürücü çeşitli oyunlardaki hataları da gideriyor. Shadow of the Tomb Raider, Death Stranding, Path of Exile, Sonic & All Stars Racing Transformed, Forza Motorsport 7 gibi oyunlarda sorun yaşıyorsanız bu sürücüye mutlaka güncellemenizi özellikle öneriyoruz.

G-Sync uyumlu monitörler listesi de 8 yeni monitör ile genişliyor. Bu monitörler ise; Acer XB273U GX, Acer VG272 LV, Acer XV272 LV, Acer CP5271U V, Acer X34, Asus PG329, IO Data GC252UXm ve Lenovo Y25-25. Toplamdaki G-Sync destekli ekranların sayısının 110’a ulaştığını da not olarak düşelim.

Yeni NVIDIA sürücülerini GeForce Experience uygulaması üzerinden hemen indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıca, buraya tıklayarak da yine size uygun sürücüleri edinmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir