Marvel’s Avengers’a Oynanabilir X-Men Karakteri Eklenebilir

Geçtiğimiz hafta sonu PlayStation 4 için ön sipariş beta sürümüne açılan oyun Marvel’s Avengers hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Marvel’ın sinematik evrenindeki tüm karakterlerin bulunacağı ve hepsinin ayrı ayrı hikayelerinin olacağı oyun, ilk başta Iron Man, Thor, Hulk, Captain America, Black Widow ve Captain Marvel karakterlerini kapsıyordu. Ancak oyunun yapımcısı ilk lansmanın ardından yeni oynanabilir karakterlerin oyuna ekleneceğini duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Crystal Dynamics tarafından ilk lansmanın ardından oyuna eklenecek ilk karakterin Hawkeye olduğu açıklanmıştı. Yeni eklenecek karakter, oynanabilir olacak ve oyunda kendi hikayesi ve kendi görevleri bulunacak. Yeni çıkan bilgilere göre ise oyuna sonradan eklenecek tek karakterin Hawkeye olmayacağı açıkça görünüyor.

Marvel’s Avengers yaratıcı direktörü Shaun Escayg, X-Men gibi eklenmesi muhtemelen karakterlerin sorulması üzerine, Marvel için değerli olan her karakterin oyuna eklenmesi için masaya yatırılacağını açıkladı. Ayrıca, oyuna eklenecek tüm yeni karakterlerin kendine ait bir hikayesi ve görevlerinin bulunacağını da sözlerine ekledi. Böylelikle oyunun kadrosunda, sinematik evrende Avengers ekibinin dışında yer alan X-Men gibi karakterleri görebilecek olmamız muhtemel.

Son olarak, 4 Eylül’de çıkması planlanan Marvel’s Avengers’ın açık betası Cuma günü PS4 oyuncuları için aktif hale gelecek. Ayrıca yine aynı gün PC ve Xbox One kullanıcıları için de ön siparişler açık hale getirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir