Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Tekrar Ertelendi

Hardsuit Labs tarafından Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 oyunu için erteleme kararı alındığı ve oyunun gelecek yıla kaldığı duyuruldu. Rol yapma oyununun normalde Mart ayında çıkması planlanmıştı ancak daha sonra bu tarih 2020 sonu olarak güncellenmişti.

Oyunun 2021 yılına ertelenmesi aslında pek de sürpriz olmadı. Bir süredir oyunun gidişatıyla ilgili güncellemeler de yapılmamıştı. Stüdyo açıklamasında mümkün olan en iyi oyunu sunmak istediklerini ve ilk Bloodlines oyununa layık bir halef sunmak istediklerinin altını çiziyor. Ayrıca Hardsuit Labs, kendileri için belirledikleri kalite çıtası ve hırslar nedeniyle daha fazla zamana ihtiyaçları olduğuna dair zor bir karar vermiş. Bu amaçlar çerçevesinde 2020’nin mümkün olmadığı ve en iyi oyuncu deneyimi için çıkış tarihi değişikliğine gidildiği paylaşılıyor.

Bu arada yılın en iyisi olması beklenen Cyberpunk 2077 ile aynı dönemde çıkmanın da Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 için pek iyi bir karar olmayacağı açık. Yani şirket oldukça stratejik de bir karar almış diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir