Cyberpunk 2077 PS5 ve PS4 Pro Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Cyberpunk 2077 için geri sayım tüm heyecanıyla devam ediyor. Uzunca bir süredir geliştirilmekte olan oyun için geri sayım devam ederken, bugün ise oyunun PS5 ve PS4 Pro versiyonlarına ait olan oynanış görüntüleri yapımcı firma tarafından servis edildi. Cyberpunk 2077 PS5 ve PS4 Pro oynanış videosu ile beraber söz konusu oyunun PlayStation konsollarında nasıl görüneceği de bir kez daha gözler önüne serildi.

Bildiğiniz üzere yapımcı firma geçtiğimiz haftalarda oyunun Xbox Series X ve Series S versiyonlarına ait oynanış videosunu yayınlamıştı. Bu oynanış videosunda ise yapımcı firma, oyunun yeni nesil Xbox Series X’te geriye uyumluluk ile çalıştığına da özellikle dikkat çekmişti.

Yaşanan bu gelişmenin ardındansa geliştirici firma, oyunun PS5 ve PS4 Pro versiyonlarına ait olan oynanış görüntülerini paylaştı. Yayınlamış olduğu videoda, PS5’in tıpkı Xbox Series X’te olduğu gibi oyunu geriye uyumluluk ile çalıştırdığını da belirten firma, oyunun PS5 ve Xbox Series X için özel olarak geliştirilen versiyonlarının 2021 yılı içerisinde satışa sunulacağını da müjdeledi. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri 10 Aralık‘ta çıkışını gerçekleştirecek olan Cyberpunk 2077’nin yeni oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir