Cyberpunk 2077 İçin Birçok Hatayı Düzelten Güncelleme Yayınlandı

Yaklaşık olarak 8 yıldır geliştirilen Cyberpunk 2077, piyasaya sunulduğu günden bu yana birçok hata ile gündeme geliyor. Oyundaki hatalar oyuncular tarafından eleştirilirken, CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için Hotfix 1.04 güncellemesini yayınladı.

Yayınlanan bu güncellemeyle birlikte oyundaki hataları düzelttiklerini ifade eden yapımcı firma, bu güncellemeyle özellikle çökme sorunlarını da giderdiklerini ifade ediyor.

Bunun haricinde, oyunda yer alan görevlerde meydana gelen bazı önemli hataları da düzelttiklerini belirten yapımcı firma, ayrıca bu güncellemeyle oyunun kararlılığını da artırdıklarını söylüyor.

Görevlerde karşımıza çıkan hataları düzelten yapımcı firma ayrıca görsel, oynanış ve performans sorunlarına da el atmış.

Bu kısımda, araç içi görünümünü iyileştirdiğini ifade eden firma, ayrıca arabayken birinci şahıstan üçüncü şahıs kamera açısına geçişte yaşanan gecikmeleri de ortadan kaldırdığını belirtiyor.  Böylece oyuncuların arabayken birinci şahıstan üçüncü şahıs kamera açısına geçişi daha da hızlandırılıyor.

Bunun gibi birçok düzeltmeye ev sahipliği yapan güncellemenin notlarına ise buradan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir