Auto Chess PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Popüler strateji oyunu Auto Chess bu yılın sonunda PS4’e geliyor. Sony’nin en son State of Play canlı yayını sırasında, Auto Chess’in çıkış tarihinin 31 Ekim 2020 olduğu açıklandı. Strateji oyunu, PlayStation’a özel öğeler ve daha sonra detaylandıracak yeni oyun sürümleriyle gelecek.

Auto Chess’in State of Play fragmanı, biraz oynanış sahneleri görmemize rağmen, çıkış tarihinden farklı olarak pek bir şey yer almadı. Oyuncular, konsol sürümlerinin PC ve mobil versiyonlarına benzer olmasını bekleyebilir. Auto Chess’in Basit Eğlence, Dereceli ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok mod bulunmaktadır. 

Auto Chess’deki parçaların tümü, güçlerini belirleyen üç farklı yıldız seviyesi dahil olmak üzere farklı becerilere sahiptir. Ek olarak her parça, en güçlü kurulumu oluşturmak için oyuncuların dikkat etmesi gereken ırk ve sınıf özelliklerine sahiptir.

Auto Chess, bir Dota 2 modundan ortaya çıkmıştır ve şu anda Epic Games Store’a özel olarak PC’de bulunmaktadır. Şu anda Epic’in mağazasında Erken Erişim’de, ancak PS4 sürümüyle aynı gün piyasaya sürülüp sürülmeyeceğini bilmiyoruz. Auto Chess daha önce Nintendo Switch için de duyurulmuştu, ancak şu anda Nintendo’nun platformunda aynı gün başlayıp başlamayacağı henüz belli değil. Hem iOS hem de Android mobil cihazlarda da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir