MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY LOS ANGELES’TAKİ ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

Los Angeles’taki öğrencilere yardım eden Prens Harry ve Meghan Markle, önümüzdeki senenin kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı. Baby2Baby vakfı ile bir araya gelen Sussex çifti, gönüllü olarak Los Angeles’taki okullara kırtasiye malzemeleri, kıyafet, hijyen gereksinimleri ve daha birçok ihtiyaç dağıttılar. Markle ve Prens Harry’nin fotoğraflarını Instagram hesapları üzerinden paylaşan Baby2Baby vakfı, Sussex çiftinin okul okul gezerek malzeme dağıttıklarını belirttiler. 

View this post on Instagram

Baby2Baby was proud to host a drive-through distribution at Knox Elementary in South LA as students across the country return to distance learning this week. Thank you to The Duke and Duchess of Sussex for joining our team to help us distribute school supplies, clothing, hygiene items, food and more to children who need these basic essentials more than ever during this unprecedented back to school season.

A post shared by Baby2Baby (@baby2baby) on Aug 21, 2020 at 4:35am PDT

Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıktan sonra stilinde de daha özgür olan Markle, keten bir gömlek, haki şortlar ve Adidas sneaker giydi. Markle gibi daha sade giyinmeyi tercih eden Prens Harry ise beyaz polo tişörtü, gri şortları ve beysbol şapkası ile görüntülendi. O gün bekleyen tüm çocuklara ve ailelere yardım etmeye hazır oldukları görünen Meghan ve Harry, aynı zamanda öğrenciler ile sohbet ettiler. 

“Baby2Baby, ülkedeki okullar mesafeli öğrenime başlayacakken Güney Los Angeles’taki Knox İlkokuluna malzeme dağıtmaktan onur duyuyor.” diyen vakıf, “Sussex Düküne ve Düşesine ekibimize katıldıkları ve bize bu belirsiz zamanlarda okullara geri dönecek olan öğrencilere kıyafet, kırtasiye malzemesi, hijyen gereksinimleri ve yemek dağıtmamıza yardım ettikleri için teşekkür ederiz,” diye ekledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir