Netflix Üyelik Paketleri Ücretleri 2020: 6 soruda Netflix üyeliği

Netflix üyelik paketleri, üyelik iptal etme ve ücretlerle ilgili merak edilen tüm detayları bir araya getirdik. “Netflix üyelik ücreti ne kadar?” ya da “Netflix kaydolma nasıl yapılır?” gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız işte cevaplar…

Netflix Üyelik Paketleri 2020

Netflix üyelik paketleri aylık abonelik sistemine göre düzenlenmiştir. Platformda binlerce film, dizi, belgesel gibi seçenekler mevcut. Her geçen gün kullanıcısı artan Netflix’teki üyelik paketleri her bütçeye uygun.

Netflix’in 2020 üyelik paketlerini ve ücret detaylarını öğrenebileceğiniz bu yazımızda Netflix’e nasıl üye olunacağını ve Netflix üyelik iptal etmeyi nasıl yapacağınızı da anlatıyoruz.

Netflix 2020 Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Netflix’e üye olmayı düşünen, ya da paketini değiştirmeyi düşünenlerin en çok merak ettikleri arasında Netflix 2020 üyelik ücretleri de var. Netflix üyelik ücretleri konusunda 3 ayrı paket sunuyor. Netflix planlarını Netflix’i aynı anda kaç cihazdan izleyebileceğiniz belirliyor.

Bu şekilde 3 plan var:

Temel Paket: 17.99 TL
Standart Paket: 29.99 TL
Özel Paket: 41.99 TL

Netflix üyelik ücretlerini belirleyen paketlerin özellikleri ise şöyle:

Netflix’e üye olduğunuz zaman ücretlendirme sizden her ay ay sisteme kaydolduğunuz tarihte tahsis ediliyor. Paketinizi değiştirme ya da istediğiniz zaman iptal etme hakkınız var. Temel veya Standart planla Netflix’e kaydolduğunuz zaman, ilk ay eğer paketi yükseltmek isterseniz bunu ücretsiz yapabilirsiniz.

Netflix bu konuda “Daha yüksek planla devam etmeyi seçtiğiniz takdirde bir sonraki faturalama tarihinde sizden bu planın ücreti tahsil edilir” diyor.

Netflix Üyelik Paketimi Nasıl Değiştirebilirim?

Bir Netflix abonesisiniz ve Netflix’i aynı anda daha fazla cihazdan izlemek izlemek istiyor bu nedenle paket değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Peki, Netflix’te paket değiştirme nasıl yapılıyor? Hemen söyleyelim paketiniz değiştirmek her zaman mümkün.

Adım Adım Netflix’te Paket Değiştirme

Eskiden Netflix Abonesiydim, Hesabımı Yeniden Nasıl Aktif Hale Getiririm?

Eski bir Netflix kullanıcısı olarak hesabınızı yeniden aktif hale getirmek

Hesabın aktif olması konusunda 2 ayrı durum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir